Published On: 9 Janar, 2016

Gjendet trup i pajetë në Mat, dyshohet i vrarë

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në afërsi të fshatit Suç në rrethin e Matit.

Viktima është gjetur pranë lumit dhe nga raportimet paraprake thuhet se ka shenja dhune në kokë.

Policia po punon për identifikimin e viktimës dhe për zbardhjen e ngjarjes nëse bëhet fjalë për një vdekje aksidentale apo për një vrasje.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...