Published On: 27 Tetor, 2016

Gjendet i vdekur personi i zhdukur

Izet Gërxhaliu i cili ishte zhdukur para disa ditësh është gjendur i vdekur në Hallaq të Vogël të Lipjanit.

Rastin për Klan Kosovën e ka konfirmuar edhe Florije Ahmeti, zëdhënëse e Policisë në rajonin e Prishtinës.

“Vdekja cilësohet si e dyshimtë”.

Rastin e kanë konfirmuar për Klan Kosovën edhe familja Gërxhaliu në Lipjan.

Gërxhaliu ka qenë punëtor i Shkollës Fillore “Hasan Prishtina”, dhe ishte i zhdukur që prej datës 22 tetor, njofton Klan Kosova.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...