Published On: 31 Korrik, 2016

Gjendet i vdekur në plazhin e Durrësit një 45-vjeçar

Një person është gjetur i vdekur në plazhin e Durrësit në sketorin Hamallaj. Sipas policisë personi i mbytur është një mashkull, i paidentifikuar, rreth 40-45 vjeç.

“Viktima është 1.76 cm i gjatë, i shëndoshë, me flokë të shkurtra(pak të thinjura)dhe ka të veshur një palë rroba banjo ngjyrë blu me mbishkrimin “Sport”. Nga këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune. Personi i mbytur ndodhet në morgun e Spitalit Rajonal Durrës”, informon policia.

Policia vijon hetimet për identifikimin e viktimës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...