Published On: 2 Gusht, 2017

Gjendet i vdekur 14 vjeçari i zhdukur ditë më parë (Foto)

Një person është gjetur i mbytur në Shkodër.

Sipas informacioneve të para dyshohet se trupi i pajetë i përket 14-vjeçarit i cili prej datës 31 gusht rezulton i zhdukur.

Behet fjale per 14-vjecarin Valentin Çarkaj, per te cilin familje kishte dhene alarmin, pas mungeses se gjate ne shtepi. Sipas familjarëve ai shkoi të lahej së bashku me shokët, por më pas nuk është parë më.

 Familjarët thanë kur bene denoncimin se ai jetonte jashtë vendit prej 14 vitesh dhe nuk e njeh fare qytetin.

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...