Published On: 25 Shkurt, 2016
Bota |

Gjendet e vdekur recepsionistja e Papës, ishte shtatzënë

Recepsionistja e Papës është gjetur e vdekur në apartamentin e saj në periferi të qytetit të Romës.

Miriam Wuolou, me origjinë nga Eritrea, 34 vjeçe, ishte shtatzënë 7 muajshe.

Ajo vuante nga një formë e diabetit, për shkak të të cilit mjekët i kishin rekomanduar të shmangte shtatzëninë.

Policia po heton në pistën e vdekjes për shkak të problemeve shëndetësore.

Aktualisht po merren në pyetje ish-bashkëshorti, familjarët dhe i dashuri aktual, i cili mendohet se është një polic i Vatikanit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...