Published On: 5 Korrik, 2017

Gjendet e vdekur një grua në Kumanovë

Gjatë ditës së djeshme në stacionin policor në Kumanovë, nga ana e Ndihmës së shpejtë është denoncuar se në një shtëpi në rrugën “Romania” është gjetur një person i gjinisë femërore me plagë nga arma e zjarrit në pjesën e gjoksit.

Pas hetimit është konstatuar se në periudhën prej orës 08.30-17.00, T.SH. (46) përderisa ka qenë vetëm në shtëpi, me armë ka shtënë një plumb në pjesën e gjoksit. E njëjta është gjetur nga bashkëshorti i saj.

Pas urdhrit të Prokurorit Publik trupi i të ndjerës është dorëzuar në Institutin për mjekësi ligjore për obduksion.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...