Published On: 27 Nëntor, 2016
Bota |

Gjenden trupat e dy pilotëve në Alpet e Francës

Autoritetet franceze kanë njoftuar se kanë gjetur trupat e dy pilotëve, aeroplani i të cilëve u rrëzua të premten në Alpet franceze

Siç raporton AFP, trupat e dy pilotëve janë gjetur pas kërkimit intensiv në malet, ku mendoj se ishte përplasë aeroplani dhe identiteti i tyre ende nuk është përcaktuar.

Pilotët fluturonin për në Dortmund, ndërsa aeroplani tyre papritmas është zhdukur nga radari. Supozohet se aksidenti ndodhi për shkak të motit të keq.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...