Published On: 6 Prill, 2016

Gjenden fëmijët e zhdukur në Vushtrri

Tre fëmijë nga Vushtrria, të cilët ishin zhdukur për dy ditë nga shtëpia, janë gjetur dhe janë sjell në stacionin e Policisë për tu intervistuar.

Avni Zahiti, zëdhënës i Policisë për rajonin e Mitrovicës ka thënë se tre fëmijët janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Ai ka njoftuar se fëmijët nuk e kishin lajmëruar nënën e tyre se po shkonin të kalonin natën te një e afërme e tyre, ku më pas nëna ka lajmëruar për zhdukjen e tyre.

Sipas tij, Policia e Kosovës do t’i vazhdojë procedurat hetimore rreth këtij rasti.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...