Published On: 19 Dhjetor, 2015

Gjenden dy kufoma në fshatin zviceran Laupen

Dje mbrëma policia e kantonit të Bernit kanë gjetur dy kufoma, që paraprakisht besohet se janë vrarë.

Policia e kantonit Bernë ka konfirmuar se mbrëmë rreth orës 18.00 janë gjetur kufomat e dy personave të cilët, dyshohen se janë vrarë duke hequr dyshimet për ndonjë vetëvrasje. Bëhet fjalë për një burrë dhe një grua.

Akoma nuk dihet identiteti i tyre, ndërsa kufomat janë dërguar në klinikën univerzitare të Bernit për analiza të mëtutjeshme. Policia është në kërkim të informacione tjera dhe gjetjen e gjurmëve për krimin.

Banorët e fshatit Laupen theksojnë se kohët e fundit ka pasur rritje të krimit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...