Published On: 29 Shkurt, 2016

Gjashtë veta në Gostivar rrahin një 18 vjeçar

  • Dje rreth orës 2:15 minuta deri sa kthehej nga rruga “Zhivo Brajkovski”, Gostivar në parkun para urës është rrahur nga 6 persona të pa njohur 18 vjeçari H.R.

Dy nga ata pa ndonjë arsyje kanë filluar ta godasin me grushta dhe shuplaka në kokë, ku më pas kanë ikur duke u ndarë në dy grupe.

I lënduari H.R ka kërkuar ndihmë tek prindërit ku më pastaj ka lajmëruar policinë.

Janë marrë të gjitha masat për zbardhjen e rastitit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...