Published On: 7 Gusht, 2016

Gjashtë persona konsiderohen të zhdukur nga vërshimet në Maqedoni

Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë, kanë konfirmuar, se si pasojë e motit të lig, në rajonin e Shkupit kanë humbur jetën 15 persona, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Sipas të dhënave të MPB-së, numri i viktimave do të rritet sepse edhe gjashtë persona tjerë konsiderohen të zhdukur. Gjithashtu, MPB-ja bën të ditur se detaje dhe informacione më të reja do të jepen gjatë ditës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...