Published On: 31 Korrik, 2016

Gjakovë: Vrasje në tentativë

Dje në rrugën Skënderbeu, në Gjakovë, një i dyshuari mashkull K-Shqiptar për arsye të pa njohura ka shtënë me armë zjarri në drejtim të dy viktimave meshkuj K-Shqiptar.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore, njofton policia, dhe kanë pranuar tretman mjekësor dhe janë jashtë rrezikut për jetë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...