Published On: 13 Nëntor, 2016

Gjakovë, në rrethana të panjohura digjet shtëpia me vlerë prej 100 mijë eurosh

Dje në Gjakovë në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një shtëpi.

 Njësit përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalur në vend-ngjarje dhe kanë lokalizuar zjarrin.  Përveç dëmeve materiale që dyshohet të jetë rreth 100.000 euro nuk raportohet për të lënduar.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...