Published On: 8 Mars, 2016

Gëzur 26 vjetorin e FGLDK-së veprimtares 26 vjeçare Naxhije Bajraktari!!! (Video)

LDK -8 Marsi-manifestimi i FGLDK-së!!!

Diktatoret njohin vetem mendimin e tyre, keshtu ishte edhe sot ne manifestimin e FGLDK-se kur ju ndalua te thot mendimin e lire veprimtarja me stazhin e saje 26 vjeqar dhe devotshemeria e saje e solli ate jashta ambienteve te salles.
TURP per diktatorin dhe klanin i cili ishte mbledhur ne manfestimin e gruas se LDK-se dhe nuk kishte reaguar.
Kosova mund te mbijetoj vetem me LDK mu ashtu siq kishte mbijetuar dikur me profetin,
Ate tani e ka mbuluar mjegulle dhe tym dhe partia shteteformuese ka dy rruge te mbijetoje tradhetin per voten e stershsitur tek SHIK-u dhe shtypjene ndaj te devotshemeve .ose duhet ngritur zerin edhe me fuqishem ne te gjitha instancat dhe nivelet, ose te hesht dhe te pranoj vdekjene te cilen nuk e meriton
LDK-se kesaje shtepije dhe kalaje te Dardaneve i duhet urgjentisht dialog gjitheperfshires dhe te ndermarre reforma rrenjesore Une flas per veten time familjen rrethin farefisin ne kishim dhe kemi dore dhe vote vetem per LDK ,dhe klani i cili shiti dhe stershiti voten tone, nuk do e kete ate me tutje
As voten, as besen dhe as doren tone.
Eshte turp qe ne manifestimin e gruas ti ndalhet fjala nje veprimtareje 26 vjeqare ,dhe kjo ndodhi sepse ashtu deshti diktatori, prandaj kjo nuk eshte LDK-ja e mases se Ibrahimit e cila i kishte fituar zemerat e gjithe qytetarise vetem e vetem pse ajo ishte e hapur dhe e afert me elektoret, prandaj edhe arriti te fitoj votat dhe ta krijoj shtetin.
Kjo ne te cilen thirren klani puqiste ata e kan dhe e perdorin ate vetem sa ta mjelin vjelin han dhe sorollaten,dhe sjellje te tilla me asgje nuk i gjasojne asaje te profetit, prandaj ajo definitivisht dhe me urgjence duhet te lirohet nga ky mentalitet diktatorial si dhe te reformohet rrenejesisht ne njerez te cilet kultivuan koncept sjelleje dhe kontakte me elektoret qka do te thot ,me ata te cilet ishin ne dialog te hapur , dhe me qdo kusht duhet te rikthehet ne menyre qe te hap rrugen per ide te reja te cilat e prosperojne jo vetem partine por edhe vendin.
LDK te Ibrahmit mund te kete vetem atehere kur rrexohen puqistet
Zoti e bekoftë LDK-në e Ibrahimit!!!

https://www.youtube.com/watch?v=W63q0-e-jOI

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...