Published On: 12 Nëntor, 2016

Getoari i thotë një femre ‘Të dua’, ajo nuk është Marina Vjollca

Kohët e fundit e kemi parë të shoqërohet vetëm me Marina Vjollcën, por me sa duket ajo nuk është femra e vetme në jetën e tij. Getoar Selimi ka një tjetër femër që i thotë “të dua” dhe që e bën të ndihet mirë, e ndoshta edhe më mirë se vetë Marina.

Patjetër që bëhet fjalë për të ëmën, e cila sot ka ditëlindjen dhe ai e ka uruar plotë dashuri përmes një statusi në Instagram.

“Nuk pershkruhet me fjale ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, rrofsh edhe 100 vjet e lumtur, Shume Urime per Ty dhe Shume Faleminderit per te gjitha qe ke bere per mua! Te Dua Shume NENA IME!” , – shkuan Geoarii.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...