Published On: 28 Janar, 2016

Getoari i lumtur për pasaportën (Foto)

Reperi kosovar, Getoar Selimi, e ka marrë më në fund në dorë pasaportën shqiptare, për të cilën kishte aplikuar prej kohësh.

Lajmin e ka bërë publik vetë reperi në profilin e tij në Instagram, ku edhe shkruan:

Falenderoj Presidentin dhe Republiken e Shqiperise per kete pasaporte kaq te bukur me Shqiponjen tone, qe e kam enderruar ta kem edhe ne pasaporten e Kosoves … ??????????????????????????”, lexohet në komentin përbri fotografisë së poasaportës së tij shqiptare.

pasaporta shqiptare e Getoar Selimit

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...