Published On: 27 Maj, 2017

Geti me Libertën e Marinën në të njëjtin vend (FOTO)

Dasma e mbajtur mbrëmë e vëllait të Valdrin Sahitit, Dekorit, i cili është poashtu menaxher i labelit Babasatar, ka mbledhur artistët shqiptarë.

Në një dasmë madhështore ku performuan live, Flori Mumajesi, Klajdi, Bruno e Shkurte Gashi, Dekori dhe Adea kurorëzuan dashurinë e tyre.

Në mesin e të ftuarve ishte Getoar Selimi me të dashurën Marinën, por aty ishte edhe ish e dashura e tij, Liberta Saphiu.

Liberta ka publikuar imazhe në llogarinë e saj në Instagram, teksa shihet duke vallëzuar me një pamje mjaft seksi, në dasmën që ka perfmuar Flori, që është përfolur të jetë i dashuri i saj

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...