Published On: 22 Tetor, 2016

Geti e quan Marinën “nuse”, shenja e parë për martesë? (Foto)

Getoar Selimi e ka seriozisht me Marina Vjollcën.

Së paku ashtu mund të vërehet nga shkëmbimi i komenteve të tyre publikisht në rrjetet sociale.

Çift ‘par excellence’ – Marina dhe Geti u spekulua se do të martohen këtë muaj. Kjo si duket është vetëm çështje kohe për çiftin e lumtur. Foto: Instagram

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...