Published On: 20 Maj, 2016

Gërvalla: O Isa Mustafa në kofsh burrë… merri me vete ismetbeqirat, lutfihazirat e agimveliajt

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. NjË SKANDAL DHE NJË MASKARADË QË LDK-SË EDHE DO TI KUSHTOJË SHTRENJTË EDHE DO T’I SHKAKTON NJË TRANDITJE TË THELLË!
  STIL TIPIK STALINIST!
  TURP QË AS QENTË VAGABONDË NUK E HANË…
  HIJE TË ZEZË I KENI QTI RUGOVIZMIT TOLERANT.
  KËSHTU QENKA PARTIA ME TRADITË QYTETARE!?
  RUGOVA SOT VDIQ KREJT-ME TEMEL!
  HAPNI TË PAME PËR SË DYTI JU KRERËT E LDK-SË…
  KRERËT E LDK -SË SOT E KANË VRA PËR SË DYTI JUSUF GERVALLEN!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=W-hU6lWoieA

  Përgjigjiuni
  Pelqej(20) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...