Published On: 20 Mars, 2016

Gani Geci: Ja kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)

 • Emisioni Zona Express është marrë sonte me konfliktet e komandantëve të UÇK’së, përmes një dokumentari ekskluziv të titulluar “Hesape Lufte”.

Pjesë e këtij dokumentari ka qenë edhe Gani Geci.

Ai ka folur për dallimet gjatë luftës dhe për atë se kush e tradhtoi Adem Jasharin.

Dëgjojeni rrëfimin e tij.

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerquki, ka hyrë vrullshëm në tregun medial të Kosovës. Emisionet e para kanë shënuar rekorde shikueshmërie; si në transmetimin televiziv ashtu edhe në Youtube.

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. Elbasan Geci thotë:

  Respekt per juve , mboni mu ni krenar me ket mbiemer hallall luanat e drenices

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. alban balaj thotë:

  Respekte per familjen gecaj atedhedashes , intelektual guximtar.respekte pa fund .ME respekte Alban Balaj.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 3. alban balaj thotë:

  respekte trima atdhetare intelektual gjith. respekte te perzemret ME RESPEKT ALBAN BALAJ DEQAN STRELLC I ULLET

  Përgjigjiuni
  Pelqej(4) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...