Published On: 27 Maj, 2017

Geci paralajmëron: Do të ketë aktivizim të madh për kandidatin e…

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci, kohës së fundit është aktivizuar fuqishëm për ta mbështetur sa më shumë mbesën e tij e cila është pjesë e këtyre zgjedhjeve si kandidate për deputete nga LDK-AKR-Alternativa.Në një postim në rrjetin shoqëror Facebook, Geci ka paralajmëruar se mund të ketë aktivizim të madh për kandidatin e LDK-së për kryeministër Avdullah Hotin, sikruse për Ibrahim Rugovën në vitin 2000.Ai këtë e ka bërë përmes një shpërndarje të një video ku shihet Rugova për fushatë zgjedhore në Gjakovë në vitin 2000.

”LDK me Prof Avdulla Hotin te nominiar për Kryeminister po duket do ta ket mobilizimin e njejte sikur ne vitin 2000”, ka shkruan Geci.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...