Published On: 1 Mars, 2016

Geci: Hashim Thaçin e zgjodhën serbët president

 

Për zgjedhjen e Hashim Thaçit president, Gani Geci tha se Thaçin e ka ba president Serbia, sepse po të kishte dashur ndryshe Serbia, nuk do ti kishte lejuar të merrnin pjesë deputetët dhe Hashim Thaçi kurrë nuk do të kishte mundur të zgjidhej, por kanë vlerësuar se ashtu është më mirë për ta.

Nuk qëndron ajo që po thotë LDK-ja se kanë dashur ta shpëtojnë nga kaosi.

Unë kurrë nuk kam dalur nga shtëpia qe 20 muaj, veç me leje të gjykatës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...