Published On: 30 Korrik, 2016

Gecaj Sejdiut: “Oj elteme” – “hajt bac tu rrit’t mendja”

Për mes dy fjalive siç ka thënë Bajram Gecaj, zëvendësministër në ministrinë e Administrimit dhe Pushtetit Lokal se i përdorin gjakovarët, ai iu është drejtuar nënkryetarit të Prishtinës, Dardan Sejdiut.

Ky është postimi i plotë i Gecajt në profilin e tij në Facebook:

Sipas asaj të njohurës “oj elteme” – “hajt bac tu rrit’t mendja”, është mallkimi më i rëndë por edhe me përbuzës që mund t’ia bësh dikujt, thonë gjakovarët.

“Vice-Presidentit” Dardan Sejdiut pa mëdyshje se i shkojnë të dyja. E dyta më shumë se kujtdo tjetër. Fatkeqësia është se shoku Dardan duket ta ketë bindur veten e tij se edhe mundet edhe ja ka anën.

Eltemja…

gecaj_1469907567-8786304

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Mal uka thotë:

  I kam percjelle qendrimet njerzore te te gjith politikanve
  Por i vequar per te zi si ky far bandash politiku Bajram
  Gec Bubrreci nuk kam taku Eu po i fshime potkojsh ish
  Veq po hingllon si lorza mas plehi te deshve !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
  • Thaqi / Gjakova thotë:

   ” … Po i thotë i biri s`ëmes : I kemi nxën fëmijët e fqinjëve duke marrë / vjedhë kumbulla në oborr….! Nëna po i thotë të birit : Po, a ua kajtet nënen, a i bët ” ylym për qylym “….?!!! I biri, i befasuar, shikoi paksa nënën dhe po i flet / thotë : Ehhh mori nanë t`u thaftë ajo gojë tu thaftë që, kurrë s`dite me na mësuar për mbarë po vetëm për mbrapshtë, njëherit, t`gjitha që po na thua me ua bërë të tjerëve, po na ndodhin ” neve “…..!!! Ju përshëndes

   Përgjigjiuni
   Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...