Published On: 18 Mars, 2016

Gecaj: Nuk do të ketë komunë të Prilluzhës, është shpikje e opozitës

Zëvendësministri i Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj ka thënë se nuk do të ketë komunë të Prilluzhës dhe se kjo është vetëm një shpikje e opozitës.

“Ata tash pasi u kanë ra kauzat e deritanishme dëshirojnë të ndërtojnë një kauzë të re dhe unë besoj se këtë komunë, ata dëshirojnë ta shndërrojnë në kauzë. Nëse dikush është kah e shtyn themelimin e kësaj komune është mu opozita. Ata kanë dalë para disa ditësh me disa sajde, me një plan se çka duhet të bëhet. Janë të vetmit që kanë plane për këtë komunë. Askush tjetër nuk ka plane për këtë komunë”, ka thënë Gecaj për RTK.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...