Published On: 11 Janar, 2016

Gecaj: Muharrem Nitaj në AAK është vetëm për një rrogë

Njëri ndër njerëzit e paktë të LDK-së, i cili konfrontohet thuajse çdo ditë me opozitën, sot ka thumbuar fort zëdhënësin e AAK-së, Muharrem Nitajn. Gecaj në një shënim në Facebook ka theksuar se Nitaj në AAK është vetëm për një rrogë dhe se nuk ishte ndonjë ofertë tjetër serioze.

Shënimi i plotë i Gecajt:

Zëdhënësi i AAK-së, Muharrem Nitaj, paska deklaruar sot se nuk i merr seriozisht deklaratat e mija. Ndërkaq, në ende i marrim seriozisht qëndrimet e çdo zyrtari të opozitës, sepse e kemi obligim të jemi seriozë dhe t’i trajtojmë me seriozitet shqetësimet e çdo njeriu në këtë vend.

Ajo që nuk jemi të gatshëm është që zotit Nitaj t’i ofrojmë ndonjë çmim për shërbimet e tij, me gjithë se e dimë se nuk do ta refuzonte.

Andaj, i marrin apo nuk i marrin seriozisht këto deklarime opozita është çështje e tyre, por ato janë qëndrime të një drejtuesi të Qeverisë së Republikës së Kosovës, dhe nëse opozita dëshiron t’i gjej zgjidhje “problemeve të tyre” do të duhej që së paku të mendonin me seriozitet rreth këtyre deklaratave.

Përndryshe, të gjithë e dimë se zoti Nitaj është aty ku është për një rrogë, sepse s’pati ndonjë ofertë më serioze në kohën kur ishte në kërkim të identitetit të munguar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...