Published On: 3 Maj, 2016

Gecaj ia kujton Kusarit: Në pushtet ke ardhur me ndihmën e LDK-së!

Zëvendësministër në Ministrinë e Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj, duke i uruar mirëseardhje në skenën politike, kryetares së Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lilajt, ka thënë se përmes ndihmës së LDK-së, kjo e fundit ka ardhur në pushet, njofton gazetablic.com

Gecaj, ka thënë se Komuna të cilën ajo e drejton nuk është masë e mirë matëse për fuqinë e saj politike dhe elektorale.

 Shkrimi i tij i plotë:

Po shikoj Rubikonin: mirë se na ri-vjen Mimoza Kusari-Lila në skenën politike kosovare me një pamje tanimë të re…edhepse, Gjakova nuk është masë e mirë matëse për fuqinë tuaj politike dhe elektorale…atje erdhët në pushtet me ndihmën e votës LDK-iste dhe si reagim ndaj pezmit anti-AAK (po edhe me paranë e Pacollit)…megjithatë, fati i njëjtë nuk na përcjellë shpesh në jetë…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...