Published On: 25 Shtator, 2016

Gecaj: Edhe LDK sipas sondazheve “të porositura” del të jetë bindshëm e para

Bajram Gecaj, zëvendësministër dhe këshilltar i Kryeministrit Isa Mustafa, ka ironizuar me një sondazh të publikuar të shtunën, ku thuhej se Partia Demokratike e Kosovës është e para, ndërsa Lëvizja Vetëvendosje e dyta para LDK-së.

Sipas Gecajt edhe Lidhja Demokratike del bindshëm e para, nëse përdorë sondazhe të porositura.

“Në bazë të sondazheve ‘të porositura’, LDK është bindshëm e para, PDK dukshëm prapa, ndërsa AAK dhe VV janë gati të papërfillshme, posaçërisht anarkistët e LAV”, ka shkruar Gecaj në llogarinë e tij në Facebook, njofton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...