Published On: 1 Shtator, 2016

Gecaj bën “selfie” tek ndërrimi i komandës së KFOR-it

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka ndarë një fotografi nga ceremonia e ndërrimit të komandës së KFOR-it.

Ai në këtë foto shihet i buzëqeshur pranë kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj.

“Gjërat që na bashkojnë janë më të rëndësishme se ato që na ndajnë – nga ceremonia e ndërrimit të komandës së KFOR-it”, ka shkruar Gecaj në llogarinë e tij, njofton Klan Kosova.
Në ndërkohë, pritet që të fillojë seanca e Kuvendit të Kosovës ku pritet ratifikimi i kufirit me Malin e Zi dhe në të njejtën kohë edhe protesta e thirrur nga Lëvizja Vetëvendosje.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...