Published On: 11 Shkurt, 2016

Gecaj akuzon ashpër: Vetëvendosja ka provuar atentat ndaj Kryeministrit

Këshilltari i kryeministrit, Gecaj ka thënë se mënyra që ka zgjdhur opozita të veprojë nuk ka rezultate dhe nuk po pëlqehet nga askush. Vetëvendosja, sipas tij, kanë provuar atentat ndaj Kryeministrit.
“Vetëvendosje ka provuar atentat ndaj kryeministrit me hekrat me gjemba për gomat. E automjeti ec shpejt”, potencoi Gecaj.

Ai shtoi se AAK-ja dhe Nisma për Kosovë janë bërë bisht i VV-së.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...