Published On: 19 Shkurt, 2016

Gazin në Kuvend e gjuajtën Shqipe Patntina dhe Enver Hoti (Video)

  • Gazin në sallën e Kuvendit sot e kanë hedhur deputetët Shqipe Pantina dhe Enver Hoti. Albulena Haxhiu thote se ne prap do te vazhdojme me te nejjeten menyre per pengimin e seances. Ne do te veprojme njejesoje edhe ne seancen alternative nese ajo parashihet qe te mbahet.

enver hoti gaz by GazetaExpress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...