Published On: 16 Janar, 2016

Gazetartë e pritën 2 orë Ramën në shi, ja si i “përkledhli” ata!

Kryeministri Edi Rama Si gjithmonë suprizues kryeministri Edi Rama, në daljet e tij publike. Kështu ka qenë edhe këtë mbrëmje, ndërsa ka dalë nga takimi me strukturat e Partisë Socialiste në selinë Rozë.

Rama jo vetëm nuk është ndalur për të kontaktuar me gazetarët, por edhe i ka përcjellë ata me një batutë që tregonte bezdi, nga ato kur dikush të qepet si rodhe dhe s’të ndahet. Ja çfarë u tha Rama gazetarëve që kishin 2 orë që e presin në shi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...