Published On: 2 Maj, 2016
Bota |

Gazetari zbulon planin e ISIS-it Evropian për të rrëzuar aeroplanin në Francë (Video)

Pamjet e kamerës së fshehtë brenda një grupi të ISIS-it Evropian kanë ekspozuar planet e terroristëve për të hedhur në erë një aeroplan pasagjerësh në Evropë me një raketë.

Një gazetar musliman me një kamerë të fshehtë ka arritur të depërtojnë në një celulë terroriste në Paris për të pasqyruar se çfarë kanë në mendje terroristët e rinj të cilët pretendojnë një komplot me të cilin do ta “traumatizojnë Francën për një shekull”.

Ndër diskutimet e tyre një nga xhihadistët vuri re mbi të një aeroplan dhe tha se duke përdorur një “raketahedhës të vogël” grupi do të jetë në gjendje të shkaktojë një shkatërrim për të gjithë vendin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...