Published On: 23 Mars, 2016

Gazetari Sylejman Gashi në gjendje kome – i duhet ndihmë

  • Korrespodenti i RTK’së në SHBA, Sylejman Gashi, ka pësuar sulm në zemër gjatë një udhëtimi pune në qytetin e Salt Lake City në Utah. Ai është në gjendje kome dhe e gjithë familja është pranë tij në Salt Lake.

Sylejman Gashi duhet të transportohet në New York për të vazhduar shërimin e mëtejshëm.

Bartja me aeroplan special, bashkë me një ekip të mjekëve të trajtimit intensiv, kushton rreth $50,000

Shuma që kërkohet për familjen e tij është e papërballueshme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...