Published On: 10 Gusht, 2016

Gazetari i ofron bast publik Mustafës dhe Beqirit, që LDK nuk i ka votat për Demarkacionin

Udhëheqësi i emisionit “Rrokum Roll”, gazetari Fidan Jupolli, ju ka ofruar të vënë bast publik kryeministrit, njëherësh kreut të LDK-së, Isa Mustafa si dhe Shefit të Grupit Parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri, se nuk i kanë votat për Marrëveshjen e Demarkacionit me Malin e Zi.

Jupolli në një shënim në Facebook ka thënë se është i gatshëm të bëjë bast me Mustafën dhe Beqirin për 50 mijë euro, kurse oferta vlenë 24 orë.

Postimi i plotë i Jupollit:

“Isa e Ismet a lidhemi me kusht Publikisht q’ nuk i keni votat ?!!!
A po i doni emnat?? ( me ni kusht 50 mij € euro me ua dhan si domshperblim njerzve t’ LDK-s q’ ju shahet Nana prej aferes Pronto), ose , ose Isa me ardh n’ emision ama me kusht me shkue LIVE edhe pa Vlora Dumoshin😆!
Njoftomni oferta vlen 24 or.(kto 20 dit duheni me kan efikas ju duhen emnat)” (sic), ka shkruar Jupolli. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...