Published On: 1 Qershor, 2016

Gazeta Tomori me lajme të reja/ Shfaqet sërish në publik njeriu çudibërës

Gazeta Tomori me lajme të reja:

Shfaqet sërish në publik njeriu çudibërës. Shëronjësi duarartë hyn mes turmave dhe liron nga vuajtjet qindra nevojtarë. Njerëzia shpërthen në lotë, urata dhe adhurim për shpëtimtarin që i rrjedh mjaltë i kulluar nga goja, mençuri nga mendja dhe që i çel një gonxhe trëndafili ngjyrë rozë kudo ku mbështet këmbën.

Shqipëria zgjidh hallet për 250 vitet në vijim. /Maçoku i Zi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...