Published On: 12 Qershor, 2016

Gazeta suedeze “Aftenbladet” lartëson Lorik Canën. Ja çka shkruan për kapitenin!

Gazeta suedeze “Aftenbladet” ka shkruar edhe për Lorik Canën, duke e lartësuar me fjalë kapitenin e Kombëtarës së Shqipërisë, i cili sot u përjashtua nga ndeshja me Zvicrën pasi morri 2 kartona të verdhë.

Gazeta suedeze Aftonbladet ja çka  shkruan:

 “Përkundër faktit që atij iu ofrua mundësia të luaj për Francën dhe përkundër faktit që Shqipëria ishte shumë e dobët në atë kohë, ai kishte vendosur me zemër të futbollistit e jo me zemër të karrieristit. Për Lorik Cana gjithmonë ka qenë obligim që ta reprezantoj Shqipërinë, sidomos në kohën kur jo shumë të tjerë ishin të interesuar për ta bërë një gjë të tillë.”
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...