Published On: 28 Prill, 2016

Gazeta SHQIPTARI.EU nën sulmet e vazhdueshme të perandorisë kibernetike të krimit në Kosovë!

 

Për shkak të sulmeve të vazhdueshme ndaj gazetës SHQIPTARI.EU, për të sqaruar lexuesit e shumtë që pyesin, por edhe ata që nuk kishin mundësi qasje i sqarojmë se në dy javët e fundit në vazhdimësi i jemi nënshtruar sulmeve kibernetike, apo siç mund të thuhet lirisht sot, sulmeve nga perandorët kibernetik apo perandoritë kibernetike të ndërtuara nga bosët e krimeve, për këtë së shpejti do të kemi shkrime ekskluzive.

Para pak ditësh botuam lajmin, që tingëllonte sensacional, por sipas burimeve të shqiptari.eu, veterani i luftës Bedri Curri ra viktimë pikërisht e kësaj perandorie kibernetike të ndërtuar në Kosovë, e cila është veçanërisht e rrezikshme, pasi shpesh nuk arrin ti dekodojë mesazhet në përmbajtjen e tyre të vërtetë dhe prandaj rritet agresiviteti dhe kryhen edhe vrasje.

Lexues të nderuar keni mirëkuptimin dhe na ndiqni, situata në Kosovë nuk është për kënaqësi, siç po shihet edhe shteti është i pafuqishëm ndaj këtyre bosëve të krimit, pasi në fakt, shteti është vetë mafia politike dhe ekonomike e Kosovës, andaj një i kërkuar nga drejtësia prej kohësh shëtiste me kryeministrin dhe me kryetarin e Kuvendit, ish shefin e SHIK-ut, sigurisht nën garancitë e këtij të fundit.

Të vërtetat që botojmë ne janë në interes të Kosovës!

Stafi i SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...