Published On: 25 Prill, 2017

Gashi, nëse prishet koalicioni duhet të jep llogari Isa Mustafa dhe kryesia e LDK-së

Deputeti i LDK’s Arben Gashi, ka thane se nese prishet koalicioni me PDK’n duhet me dhane llogari LDK prej kryetarit, kryesise, por me randesi asht se duhet me u dite motivacioni per nji gja te tille.

Simbas tij, qysh ne fillim asht pa se PDK nuk ka kallxue shume seriozitet sa i perket koalicionit.

“Ende nuk po shohim se ka indidcje prej PDK’s me u prishe koalicioni, dhe krejt keto jane paragjykime”, ka thane Gashi, tue shtue se nese bahet balanci per damet e ketij koalicioni, pergjegjesit e saj duhet me dhane llogari.

Gashi keto komente i ka ne Rrokum Roll ne Televizonin Rrokum.

Per ma shume shihne videon e plote:

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...