Published On: 4 Janar, 2016

Gashin e kërkon edhe një ekip tjetër nga Serie A

Sulmuesi nga Kosova, Shkëlzen Gashi, është më i kërkuari në tregun ndërkombëtar. Futbollisti i kampionit në fuqi zviceran, Baseli dhe anëtar i kombëtares së Shqipërisë është në shënjestër të klubeve të ndryshme sidomos nga ato të Serie A. “Calcionews24” raporton se edhe Atalanta është e interesuar për shërbimet e Gashit. Skuadra e Atalantës synon një zëvendësues ideal të argjentinasit Maxi Moralezit, i cili iu bashkua ekipit nga Meksika, Leon. Gashi është një emër interesant dhe ka përvojë ndërkombëtare, kështu që Atalanta e vëzhgon me kujdes. Gashi mund të kontribuojë si sulmues i krahut të majtë, por edhe në të djathtë. Gashi e kërkon krahas kësaj skuadre edhe Verona.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...