Published On: 6 Prill, 2016

Gardisti 29 vjeçar që vrau gruan e tij (Foto)

  • Admir Dervishi, 29 ­vjeçar është punonjës i Gardës, i cili pas sherrit, mëngjesin e sotëm e qëlloi me armë gruan, I.Dervishi, 28­ vjeçare, e cila ndërroi jetë më pas në spital.

Policia ka shoqëruar autorin dhe po heton lidhur me ngjarjen. Shkak për konfliktin thuhet se ishte xhelozia.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...