Published On: 9 Janar, 2016

Ganimetja, përkundër tjerëve ka kaluar një ditë shumë të mirë

Ndonëse sot pati një protest mjaft të madhe, e cila u përfol thuajse nga të gjiththë politikanët, deputetët e shoqëria civile, si duket deputetes së PDK-së, Ganimete Musliut nuk i ka lënë edhe aq përshtypje.

Kjo, pasi ajo përpos që nuk ka bërë asnjë koment lidhur me këtë, ka thënë se po kalon një ditë shumë të mirë sot, duke i publikuar disa fotografi në faqene saj zyrtare, në facebook.

“Sot kaluam një ditë shumë të mirë me Elbasanin, Mahijen dhe Liridonin qe erdhen nga Köln-i (200 km) për të me takuar”, ka shkruar ajo.

12494752_10153801336113006_3100621417324470794_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...