Published On: 20 Prill, 2016

Ganimetja e hapur për të gjithë!

Deputetja nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu, këtë të mërkurë priti mysafirë në zyrën e saj.

Ajo ka vendosur që çdo të mëkurë t’i pres qytetarët në mënyrë që ata të kenë një adresë ku mund t’i tregojnë hallet që kanë, transmeton Klan Kosova.

Vetëm gjatë ditës së sotme Musliu takoi 31 persona dhe të gjithëve i’u zotua se do t’i dalë në ndihmë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...