Published On: 17 Qershor, 2017

Gani Geci tregon se kush do ta formojë Qeverinë

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci, situatën pas zgjedhjeve e ka komentuar në FB, ai ka thënë se PDK-AAK-NISMA-VV e shkatërruan qeverinë “Mustafa”, dhe tash të njëjtat po e kërkojnë LDK-në për ta formuar qeverinë.

Gecaj thotë se pasi këto parti u bashkuan për ta rrëzuar LDK-në, le të bashkohen edhe për formimin e qeverisë.

Kandidate për deputete nga radhët e LDK-së në zgjedhjet e 11 qershorit ka qenë edhe mbesa e tij, Fitore Geci.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...