Published On: 1 Prill, 2016

Gani Geci: Hajni Sabit Geci e ka nxjerr nga burgu Ilija Trajkoviqin dhe i ka dhënë 100 mijë marka ta vrasë Adem Jasharin

Gani Geci i është përgjigjur Sabit Gecit pas akuzave të këtij të fundit që i tha në intervistën e fundit të tij për medie.

Gani Geci ka reaguar ndaj deklaratës së Sabit Geci i cili ka akuzuar atë se ka trajnuar njerëz për të vrarë Isa Mustafës.

Ai në një postim në rrjetin social Facebook ka thënë se prej kur është vrarë Adem Jashari, qëllimi i të gjithëve ka qenë shfarosja e familjes së tij.

Ja pergjigja e Gani Gecit ndaj Sabit Gecit.

 

Hajnin Sabit Gecin e ka nxjerr nga Burgu Ilija Trajkoviqi e Sami Lutani dhe ja kan dhanë 100 mij dm me vra Adem Jasharin .

Të nderuar miq, prej ditës kurë është vra Adem Jashari qëllimi i të gjithë atyre që dëshironin shfarosjen e Familjes sonë sikur familjen e Adem Jasharit e kanë aktivizuar kriminelin tashmë të dënuar me disa aktvendime të formës së prerë si Sabit Gecin kundër familjes sonë.
Deklaratat e Sabit Gecit janë Deklarata te 1 Prillit që fatmirësisht janë publikuar pikërisht në ditën e Rrenave. Ftoj medien që e ka bërë publike intervistën, të vijë në shtëpinë time për ti shpjeguar se kushë është Sabit Sabit Geci, sipas të dhënave në internet nga serbët para se me qenë UÇK, ka qenë pjesëtarë i UDB-së, i rekrutuar në burg dhe nga burgu e ka liruar Ilija Trajkoviqi me Sami Lutanin dhe ja kanë dhënë 100 mijë dm me vra Adem Jasharin. Në Këtë deklaratë po e shoh se Sabit Gecit po i dhimbet LDK -ja. Gjatë luftës ka arrestuar dy kryetarët e LDK-së. Në Drenicë Sejdi Kocen, e Mehdi Bardhin. Mehdin e kanë rrah brutalisht e Sejdi Kocin e kanë mbajt 8 dit në një burg të improvizuar te një hajn i Mitrovicës me emrin Tefik Haxha.

Lexo edhe:

http://www.shqiptari.eu/megaskandal-turpi-hashim-thaci-e-heq-vulen-presidenciale-flamurin-dardan-nga-stema-e-presidentit-zhduk-flamurin-presidencial/

http://www.shqiptari.eu/skandali-pranohet-nga-ermira-mehmeti-ne-incizim-edhe-zeri-im/

http://www.shqiptari.eu/kur-sabit-vrases-hajduti-milaim-zeka-shantazhuesi-muse-xhafer-kurvari-bahen-tema/

 

 

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Akademia patriotike thotë:

    Un kam pase bindjen se gani dhe sabit geci jane sikur Batman she Superman……keta une kam menduar qe e kane qliruar tu Kosovesn, por tukakna pa mashture …..hoooo. Pasha kuronin musafin ham biblen dhe pasha …spo di kon me thon ..keta dy herojt e mi umkan dishprue shum……

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...