Published On: 4 Mars, 2016

Gani Geci zbulon emrat e 25 burrave që u vranë pas shpine

Përplasjet në mes të ish deputetit të LDK-së Gani Gecit dhe deputetit të VV-së Rexhep Selimit vazhdojnë ende. 

Lexo të plotë postimin e Gani Gecit në Facebook:

E di që Rexhepë Selimi me banden e tij që thirreshin në emër të UÇK-ës dhe shkruanin Komunikata në emër të UÇK-ëes kanë dëshiruar që edhe une Gani Geci te gjindem i vrarë ne mesin e ktyre Burrave te cilët u vranë tinzishte e pabesishtë natën nga Bandat e juaja që i paguanit për te vrarë Shqiptarë .
Po qka me ba tashë une i plagosur me nja 5 plagë ne trup jamë gjallë .
Gjithaahtu edhe vllau imē Esati i plagosur me kater plagë ne trupë është gjallë .
Zoti ma ka dhan shpirtin e jo ju.
Prandajë edhe nuk frigohem hiqë prej juve dhe e them te vërrteten dhe vetem te verrteten.
Si duket Zoti me ka lanë gjallë për me treguar se kushë keni qenë ju dhe hienat si ju.
Jamë mbrojtur dhe do te mbrohen deri sa te jemë i gjallë .
Por nji ditë do te dalin ne sheshë pabesitë dhe veprat e juaja tinzare por atehere ju dhe pasardhësit tuaj do te turpërohni .

Nese nuk do të ket gjykate qe do ti gjykoj ata qe i vranë tinez kta Burra
Atëhere Zoti do ti mallkojë urdhëdhensit dhe vrasesit ktyre burrave te mdhenjë.
Mallkimet e zotit nuk do te jënë hiqë me te lehta për ju sepse disa nga ju veqë po i perjetoni.
Janë ulurumat e tua te fundit .
Kurë Hajnii thotë kapeni Hajnin .

Qytetare te nderuar kta janē disa nga ata qe u vranë tinez prapa shpine!!!

1.)Ahmet Krasniqin
2.) Xhemajl Mustafen
3.)Shaban Manin
4.) Smail Hajdari
5 Tahir Zemaj
6.) Hasan Zemaj
7. Bekim Kastrati
8.)Besim Dajakun
9.)Komandant Drinin
10.)Ali Uken
11.)Ilir Konoshevcin
12.)Haki Imerin
13.)Ukë Bytyqin
14.)Azem Ahmetin
16.)Shefki Popoven
17,)Bardhyl Ajetin
18.)Envrë Malokun
19.)Salih Qekajn
20.)Sabahate Tolajn
21 Ismet Rrahmani
22.)Ismet Racin
23.)Isufe Haklajn
24.)Xhafer Behrami
25.)Baki Behrami
Ka edhe shumë tv tjerë të vrarë e të plagosur.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ibrahim-kelmendi-e-shpall-nait-hasanin-pergjegjes-per-priten-ndaj-zahir-pajazitit-spiunet-po-dekonspirohen/

http://www.shqiptari.eu/a-i-dogji-shik-u-zyrat-e-ldk-se/

 
Displaying 4 Comments
Have Your Say
 1. Agron Decani thotë:

  Drejtoria politike e uck apo drejtoria e sherbimit sekret serb per trojet Shqiptare,kjo ishte dhe eshte e keqja me e madhe qe nuk po I lejon Shqiptaret qe te perparojne.Bashkpuntore te tyre jane sali berisha,fatos nano,hashim thaci,xhavit haliti,ali ahmeti,musa dhe telat xhaferri,menduh thaci,teuta arifi,ermira mehmeti,fatos klosi,shaban memia,edi rama,bujar nishani,visho ajazi bashke me sherbtoret servile e plehra qe jane te shumte me mijera

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. uke butyqi thotë:

  Kjo qka po lexoj dhe qka po ndigjoj turp edhe unevitet90ta kamqen i burgosur politikisht por tash pas15vjetve po ndigjoj kso marrina makeni gerrdit kosoven sa njerin e keni marr ne qaf tash per karrika poe zbuloni shoqi shojn turp. Psh pejoni rrnoft Ramush haradinaj

  Përgjigjiuni
  Pelqej(5) Nuk Pelqej(1)
 3. Mustafe-Shabani thotë:

  Pseudoqlirimitareve qdo dite me shume po u bije dushku Une asnjehere nuk kam qene dhe nuk jam me kete fare Nait pisin dhe kjo nuk do te thot qe jam me kete MUT ambasdori i cili nuk di te lexoj shqip pore ato qe thot ne llogari Rexhep Selimit qendrojne ,meqe edhe une kam ca informata te mijat te cilat i vertetojne ato qfar i thot ambasdori analfabet dhe kjo shihet qe i ka me vend Une isha jam dhe do jem me ushtaret e Rugoves e sidomos me ata nga Llausha e Drenices me te cilet bien ndesh dy palet meqe nacionaldemokratet e Llaushes po luftonin per vend e jo per karriera politike,andaj une fuqishem i qendroje ne perkrhaje Gani Geci Zoti e bekoft ate te baces Lil te LDK Halil Geci me vellezerti tjere

  Përgjigjiuni
  Pelqej(18) Nuk Pelqej(5)
 4. mali thotë:

  Mire i ka permend disa emra te viktimave, duhet te permenden emrat e bandes vrasese, kush jan e kush ishen ata qe i porositen e i pregaditen, kush i perpiloje listat kush qendronte pas kesaj bande enveriste LPK!?

  Përgjigjiuni
  Pelqej(12) Nuk Pelqej(3)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...