Published On: 20 Maj, 2017

Gani Geci: I kemi treguar Serbisë dhe hajnave të Kosovës se si mbrohet shteti dhe pragu i shtëpisē!

  • Fitore Geci, vajza e vëllait të Gani Gecit do të jetë pjesë e listës për deputetë nga Lidhja Demokratike e Kosovës.

Lajmi është publikuar nga gazeta Shqiptari.eu, dhe sot është afirmuar edhe nga Gani Geci me një status në Facebook:

“E zgjodha emrin e Fitore Gecit që përkon me Fitoren e madhe që do ta korrë LDK -ja në këto zgjedhje. Të dashur mbështetës të mi dhe të familjes sime që më keni përkrahur qe sa vite të ndihmoj LDK –në: Mos më pyesni si dhe pse, por votoni koalicionin LDK -AKR – Votojeni Fitoren për fitoren e madhe të Koalicionit LDK -AKR. Fitore Geci është vajza e vëllaut tonë të madh Halil Gecit. Ka mbaruar fakultetin e Edukimt në Universitetin e Prishtinës, studion në master. Është arsimtare në shkollën “Ibrahim Rugova” në Obiliq. Kjo ishte zgjedhja ime më e mirë e mundshme që elektorati ynë ta dijë që ne ishim dhe jemi pjesë e garës së LDK-ës. Beteja e Koshares i ka treguar Serbisë se si Lufton LDK -ja. Vëllëzërit Geci i kemi treguar Serbisë edhe hajnave të Kosovës se si mbrohet shteti dhe pragu i shtëpisē. Shihemi në Finale!”, shkruan Geci në Facebook.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...