Published On: 24 Janar, 2016

Gani Geci, gënjeshtër djegia e ditarëve, isha nxënësi më i mirë në klasë

  • Gani Geci ka reaguar ndaj një lajmi të publikuar nëpër disa portale satirike në lidhje me notat e tij në shkollë.

Në një shkrim të postuar në Facebook, ai tregon se çfarë nxënësi ka qenë ai.

Ja postimi i plotë i Gecit në Facebook:
“Të nderuar!
Mos ndegjoni pallavrat e rrenat se gjoja unë, Sami Lushtaku e Hashim ThaçI i kemi djeg ditarët e shkollës së mesme në Skenderaj. Sami Lushtaku s’ka qenë gjeneratë me neve, ka qenë 5 a 6 gjenerata para meje e Hashim Thaqit. Po ju shpjegoj se as me Hashim Thaqin nuk kam qenë shok në një klasë sepse atëherë nuk ka pasë Gjimnaz, ka pasë Shkollë të Mesme të Mësimit të Orientuar. Kështu unë kam qenë në drejtim të Kimisë e Hashimi drejtimin Kimi Teknologji
Kujdestar ne kishim Enver Hamzen drejtor shkolle ka qene Avdullah Geci, klasa jonë ështe shpallur si klasa ma e mire ne Shkollë me noten mesatare mbi 4 dhe kemi fitua një ekskurzion neper Kosovë si klasa ma e mirë ne shkollë.
Une kam pasur sukses te shkelqyeshem edhe ne Shkollen fillore edhe ne shkollen e Mesme
Ne shkollen fillore prej klases se pare deri te katerten më ka mesua Msusi Kadri Rreci kam qenë nxënësi më i mire ne klase .
Nga klasa e pestë deri ne klasen e tetë kam kalua gjithëher shkëlqyeshëm .
Kujdestar e kam pas Haetem Recin
Gjuhe Shqipe me ka jap Zymer Bajraktari .
Matematik Gani Vojvoda
Histori Metë Thaqi
Bjologji Ramiz Hoti
Fizik Bajram Babaj
Gjeografi Brahim Rreci
Shkolla e mesme
Mund te shkoni ta pysni Enver Hamzen eshtë gjalle si kujdestar klase që e kam pas.
Se kan e ka pas Hashim Thaqi kujdestar nuk e di po e se kto prralla nuk kan kryp .
Dy vitet vitet e fundit vitin e 3 dhe vitin e 4 kam pasur sulkses te Shkelqyeshem
Marematik me ka dhenë Gani Deliu ,
Kimi ,Enver Hamza
Anglisht ,Hambi Miftari
Gjuhë Shqipe Ramë Hoti
Bjologji Banush Veliqi
Dhe mos rreni se marre .

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...