Published On: 6 Janar, 2016

Gani Geci: Frekuencat Titisto-Enveristo-Staliniste gjithmonë i bien nji teli … (Video)

Gani Geci ka reagur me një postim për rastin e Abedin Rexhes, ai ka thënë që 18 vite është në hall prandaj dëshiron që ta lën rehat.

Ja postimi i plotë i Gani Gecit:

Edhe pse nuk e kam pasur ndërmend ti përgjigjem Ibrahim Kelmendit sepse kam dëgjuar se është smut prej Kancerit dhe nuk mundet me folë e unë nuk i perzihem Zotit.
As Vehbi Kajtazit e as disa zagarve të FB nuk e kam pasur ndërmend t’iu përgjigjem!
Por çuditrisht frekuencat e Titisto, Enveristo-Staliniste kur jam ne pyetje une dhe familja ime gjithmonë i bien nji teli.
Edhe UDB-ashët, SHIK-stat edhe KOS-istat, edhe ZKAZ-uzat kur kam qenë unë dhe familja ime në pyetje gjithmonë janë bashkuar dhe i kanë ra te njejtit tel telit të KGB-ës.
Degjojeni videon per rastin e Abedin Rexhes e lemni rahat se qe 18 vjetë ma kini tesh…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...