Published On: 26 Shkurt, 2016

Gani Geci, e vërtetë që Adem Jashari nuk e donte Rexhep Selimin

  • Gani Geci është përfshirë ne debatin ndërmjet Rexhep Selimit të VV’së dhe të ngarkuarit me punë në Ambasadën e Kosovës në Shqipëri Ramiz Lladrovci i cili tha se Selimi e ka tradhtuar Adem Jasharin. Lladrovci ka thënë se ka dëshmi për këtë.

E fjalët e Lladrovcit i ka vërtetuar Gani Geci. Ja çfarë shkruan ai.

“Qysh ne vitin 1998 e kam thenë këktë edhe e kam te shkruar ne Librin Lufta pa maska ketë këtë te verrtetë qe 18 vjet e keni mbajtë fshehte këte te verrtetë Zotni Ramizë Lladrovci” ka shruar Geci në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...