Published On: 3 Prill, 2016

Gani Geci: Do ta ndërrojmë mbiemrin për shkak të poshtërsive kriminale të Sabit Gecit!

Ish deputeti Gani Geci, ka deklaruar në emër të familjes Geci se do ta ndërroj mbiemrin për shkak të deklaratave të fundit kundër Sabit Gecit se ai kishte vrarë Ahmet Krasniqin dhe Enver Malokun.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/tmerr-sabit-geci-ne-e-kemi-vra-kolonel-ahmet-krasniqin-dhe-enver-malokun-deshmia-imerit/

Kjo është deklarata e Gani Gecit në Facebook:

PËR SHKAK TE POSHTERSIVE TE SABIT GECIT VLLEZRIT GECI DO TË MENDOJMË TA KTHEJMË MBIEMRIN E VJETER BAJRAKTARI .

Të nderuar qytetarë për shkakë te poshtërsive që i ka ba Sabit Geci gjate luftës dhe pas luftës ne vllezrit Geci kemi menduar qe ta rikthejmë mbiemrin e vjetër të Kabilës sonë nga Geci ne Bajraktari .
Arsya është se shumë kushë po e ngatrron Sabit Gecin me Vllezrit Geci .
Sa për Sqarim ne jemi 7 vllezër
1.)Halil Geci
2.)Fadil Geci
3.)Haxhi Geci
4.)Gani Geci
5.) Nebih Geci
6.)Nehat Geci
7.)Esat Geci
Ju lutem qytetar te ndeuar te keni Mirkuptim.

LEXONI EDHE:

http://www.shqiptari.eu/anton-quni-i-kunderpergjigjet-thacit-vula-presidenciale-e-rugoves-e-paprekshme-2/

Loading...
 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Xhafer Leci thotë:

  Gani miku, neve e dimë kush janë vëllazërit Geci, dhe kush është Sabit Geci, cili nuk ka lidhje me ju. Shëndet!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(1)
 2. Mal Uka thotë:

  E gezofshi me nere e me faqe te bardhe !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(4) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...